027 | KARAFIÁTY
ŠPÁLA Jan (1920 - 1970)
- vyvolávací cena: 20 000 CZK
- zpět
- Evening Sale Post War & Contemporary Art
Olej na kartonu, 39 x 49 cm, rámováno, signováno vpravo dole J Špála.